Kroužky v MŠ

Nadstandartní nabídka

Pro uplatnění a rozvoj dětského talentu a zájmu nabízíme dětem nadstandartní činnosti v podobě zájmových kroužků, které probíhají většinou v odpoledních hodinách. Účast kroužku se domlouvá přímo s učitelkou, která kroužek vede. Jsou zapisovány děti od 5 let, přednost mají děti starší.

Z organizačních důvodů budou kroužky 1 x za 14 dní /mimo logopedie a sborečku/.

LICHÝ TÝDEN                                                           SUDÝ TÝDEN

Pondělí - Logopedie - s rodiči                                           Pondělí - Logopedie - s rodiči

Úterý - Skupinová logopedie                                            Úterý - Skupinová logopedie

(od 8:00) - pouze děti                                                        (od 8:00) - pouze děti

(paní učitelka Martina Kvapilová)                                        (paní učitelka Martina Kvapilová)

ÚterýPohyb

(paní učitelka Michaela Dudová)

Středa - Angličtina                                                             Středa - Flétničky

(paní učitelka Radka Nováková)                                          (paní učitelka Jiřina Tichá)

Čtvrtek - Keramika                                                            Čtvrtek - Šikovné ruce

(paní učitelka Alžběta Bernardová)                                     (paní učitelka Jana Štěrbová Dis.)

• Pěvecký sboreček Beránek bude kdykoliv dopoledne - dle potřeby!
  • Kroužky začínají 14:30-15:00 a končí v 15:30-16:00, záleží na dané paní učitelce.

Mateřská škola má právo na změny podle organizace a současné situace. Kroužky jsou vedeny zdarma, vybíráme pouze na odměny dětí 50,- Kč za rok na dítě. Šikovné ruce 80,- Kč na dítě za rok /drahý výtvarný materiál/. Kroužky fungují od října do května.