Kroužky v MŠ

Nadstandartní nabídka

Pro uplatnění a rozvoj dětského talentu a zájmu nabízíme dětem nadstandartní činnosti v podobě zájmových kroužků, které probíhají většinou v odpoledních hodinách. Jsou zapisovány děti od 5 let, přednost mají děti starší.

Z organizačních důvodů budou kroužky 1 x za 14 dní /mimo logopedie a sborečku/.

PLATÍ PRO ROK 2017-2018

LICHÝ TÝDEN                                                           SUDÝ TÝDEN

Pondělí - Angličtina                                           Pondělí - Pohybový kroužek

(p.uč. NOVÁKOVÁ)                                           (p. uč. DUDOVÁ)

Úterý - Logopedie s rodiči                                Úterý - Logopedie s rodiči

(p. uč. KVAPILOVÁ)                                         (p. uč. KVAPILOVÁ)

Středa - Keramika                                             Středa - Šikovné ruce

(p. uč. BERNARDOVÁ)                                       (p. uč. ŠTĚRBOVÁ)

Čtvrtek - /                                                          Čtvrtek - Flétničky

(p. uč. TICHÁ)

• Pěvecký sboreček Poříčský Beránek (paní ředitelka Blažena Baštová, učitelka Jiřina Tichá a Alžběta Bernardová)
  • bude kdykoliv dopoledne - dle potřeby!
  • Kroužky začínají 14:30-15:00 a končí v 15:30-16:00, záleží na dané paní učitelce.

Mateřská škola má právo na změny podle organizace a současné situace. Kroužky jsou vedeny zdarma, vybíráme pouze na odměny dětí 50,- Kč za rok na dítě. Šikovné ruce 80,- Kč na dítě za rok /drahý výtvarný materiál/. Poplatek uhraďte nejpozději do konce října!! Kroužky fungují od října do května.