UPOZORŇUJEME VŠECHNY RODIČE, ŽE KOLEM BUDOVY V MŠ KRAUSOVA 315 ZAČNOU TENTO TÝDEN VÝKOPOVÉ PRÁCE. DBEJTE, PROSÍM ZVÝŠENÉ POZORNOSTI O BEZPEČÍ VAŠICH DĚTÍ A VOĎTE DĚTI SKUTEČNĚ DO OSMI HODIN! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

FOTOGRAFOVÁNÍ-sady- ... 26. 4. 2024 pátek v 8.00 hod. Fotografování má námět Veselé barvičky a ilustrační foto můžete vidět ve školce na nástěnce. Cenu a podmínky rozdělení sady najdete také tam.

ČARODĚJNICE V MŠ - zahrada MŠ, v týdnu od 22. 4. - 25. 4. - přesný termín bude upřesněn dle počasí. S sebou vlastní špekáčky, čarodějnický kostým a maminky prosíme o malé čarodějnické pohoštění. Zábavu pro děti, kávu a čaj zajistíme my. Více info u pí. učitelek.

Vyšetření očí, předem objednaných dětí se bude konat 11. 6. 2024 v dopoledních hodinách.

O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH BUDE MATEŘSKÁ ŠKOLA  UZAVŘENA OD 15. 7. - 16. 8. 2024.

V PŘÍPADĚ NEJASNOSTÍ A DOTAZŮ SE PTEJTE VAŠÍ PANÍ UČITELKY A OPĚT PROSÍME RODIČE, ABY DĚTEM NA DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ  PŘIPRAVILI HEZKÉ OBLEČENÍ. Děkujeme

POZOR!!! V PŘÍPADĚ ABSENCE MUSÍ BÝT DÍTĚ ZE STRAVOVÁNÍ ODHLÁŠENO!!! POKUD RODIČ DÍTĚ NEODHLÁSÍ, NEMŮŽE MŠ STRAVNÉ AUTOMATICKY ODHLAŠOVAT!!! STRÁVNÍKOVI JE V TOMTO PŘÍPADĚ STRAVNÉ STÁLE ÚČTOVÁNO, JAKO BY BYL PŘÍTOMEN V MŠ!!!

Prosíme rodiče přivádějte děti do školky nejpozději do 8:00 hod.
Děkujeme.

V této rubrice nejsou žádné články.