!!!!!POZOR ZMĚNA V DATU!!!!!                                                                                                                              FOCENÍ JEDNOTLIVÝCH TŘÍD A FOCENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ NA TABLO se bude konat v týdnu od 20. - 24. 5. 2024 v dopoledních hodinách. Přesné datum rozhodneme podle počasí a dáme vám včas vědět. Prosíme rodiče pak na tento den o hezké oblečení pro děti.

AKCE KVĚTEN:  16. 5. 2024 - čtvrtek - Hudební divadlo na sále v Obecním domě Velké Poříčí

27. 5. 2024 - pondělí - ZOOPARK STĚŽERY A PARK NA VĚTVI jedou všechny třídy kromě Žabiček - celodenní výlet. Odjezd z MŠ bude v 7.30 hod. - Přiveďte děti nasnídané! S SEBOU: batůžek na záda a do něj jídlo a pití na celý den. ŽÁDNÉ ČOKOLÁDOVÉ VĚCI ANI MĚKKÉ OVOCE! Pití v uzavíratelné lahvy, žádná pitíčka s brčky, ani jogurty či cokoliv na lžičku nebo příbor! Děti ať mají nějakou pokrývku hlavy. Předpokládaný návrat 16.30 - 17.00 hod.
                                 28. 5. 2024 - úterý - Překvapení ke dni dětí
                                 29. 5. 2024 - středa - Šipkovaná cesta za pokladem
                                 30. 5. 2024 - čtvrtek - Koloběžkové zádvody
                                 31. 5. 2024 - pátek - Volný den pro děti

UPOZORŇUJEME VŠECHNY RODIČE, ŽE KOLEM BUDOVY V MŠ KRAUSOVA 315 ZAČNOU TENTO TÝDEN VÝKOPOVÉ PRÁCE. DBEJTE, PROSÍM ZVÝŠENÉ POZORNOSTI O BEZPEČÍ VAŠICH DĚTÍ A VOĎTE DĚTI SKUTEČNĚ DO OSMI HODIN! DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Vyšetření očí, předem objednaných dětí se bude konat 11. 6. 2024 v dopoledních hodinách.

O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH BUDE MATEŘSKÁ ŠKOLA  UZAVŘENA OD 15. 7. - 16. 8. 2024.

V PŘÍPADĚ NEJASNOSTÍ A DOTAZŮ SE PTEJTE VAŠÍ PANÍ UČITELKY A OPĚT PROSÍME RODIČE, ABY DĚTEM NA DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ  PŘIPRAVILI HEZKÉ OBLEČENÍ. Děkujeme

POZOR!!! V PŘÍPADĚ ABSENCE MUSÍ BÝT DÍTĚ ZE STRAVOVÁNÍ ODHLÁŠENO!!! POKUD RODIČ DÍTĚ NEODHLÁSÍ, NEMŮŽE MŠ STRAVNÉ AUTOMATICKY ODHLAŠOVAT!!! STRÁVNÍKOVI JE V TOMTO PŘÍPADĚ STRAVNÉ STÁLE ÚČTOVÁNO, JAKO BY BYL PŘÍTOMEN V MŠ!!!

Prosíme rodiče přivádějte děti do školky nejpozději do 8:00 hod.
Děkujeme.

ODKAZ NA NAŠI FOTOGALERII

19.12.2022 08:30
https://msvelkeporici.rajce.idnes.cz/ VŠECHNY ALBA S FOTOGRAFIEMI JSOU POD HESLEM. POKUD HO NEMÁTE, INFOMUJTE SE PŘÍMO U PANÍ UČITELKY.